Wycieczka do Zakopanego

Czytaj dalej

Polityka płacowa na 2019 rok-postulaty

Czytaj dalej

Obchody 34. rocznicy męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki i 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Czytaj dalej

Podwyżki

Czytaj dalej

Porozumienia sierpień 2018

Czytaj dalej

Spotkanie w sprawie alokacji pracowników Koksowni Dębieńsko

Czytaj dalej

Spotkanie z Prezesem JSW S.A.

Czytaj dalej

VOTUM S.A.

 

 

to lider na rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka działa na terenie Polski od lat, pomagając osobom, które w wyniku wypadku lub innego zdarzenia poniosły szkodę. Jak dotąd firma może poszczycić ponad 200 tysiącami klientów – ta liczba  gwarantuje wiedzę, skuteczność i doświadczenie.

W ramach współpracy z VOTUM S.A. poszkodowany może liczyć na pomoc w dochodzeniu należnego im odszkodowania, weryfikację działania ubezpieczycieli i kompleksową opiekę ekspertów z zakresu prawa cywilnego i karnego.

Oferta VOTUM S.A. jest niezwykle szeroka. Spółka pomaga poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w gospodarstwie rolnym i przy pracy. Ponadto na pomoc spółki mogą liczyć osoby najciężej poszkodowane i ich rodziny.

Spółka pomaga dochodzić wypłaty środków zgromadzonych na koncie ZUS i OFE. Świadczy też pomoc dla frankowiczów. W jej ramach eksperci oceniają, czy raty kredytu we frankach szwajcarskich zostały odpowiednio naliczone przez bank i pomaga odzyskać nadpłaconą kwotę.


Kontakt:
Andrzej Szmuc
Dyrektor Regionalny
tel. 606 236 583

andrzej.szmuc@votum-sa.pl