Pismo do Prezesów JSW i JSW KOKS

Związki Zawodowe działające w JSW KOKS S.A. ... będące stroną Pakietu Gwarancji Socjalnych dla Pracowników byłego Kombinatu Koksochemicznego „Zabrze" S.A. obecnie JSW KOKS S.A. zawartego w dniu 18.05.2011 roku zwracają się z prośbą o przedłużenie gwarancji zawartych w pakiecie o kolejne 10 lat.

Czytaj dalej

Msza św. w Kościele p.w. św. Kamila w Zabrzu

Czytaj dalej

VOTUM S.A.

 

 

to lider na rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka działa na terenie Polski od lat, pomagając osobom, które w wyniku wypadku lub innego zdarzenia poniosły szkodę. Jak dotąd firma może poszczycić ponad 200 tysiącami klientów – ta liczba  gwarantuje wiedzę, skuteczność i doświadczenie.

W ramach współpracy z VOTUM S.A. poszkodowany może liczyć na pomoc w dochodzeniu należnego im odszkodowania, weryfikację działania ubezpieczycieli i kompleksową opiekę ekspertów z zakresu prawa cywilnego i karnego.

Oferta VOTUM S.A. jest niezwykle szeroka. Spółka pomaga poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w gospodarstwie rolnym i przy pracy. Ponadto na pomoc spółki mogą liczyć osoby najciężej poszkodowane i ich rodziny.

Spółka pomaga dochodzić wypłaty środków zgromadzonych na koncie ZUS i OFE. Świadczy też pomoc dla frankowiczów. W jej ramach eksperci oceniają, czy raty kredytu we frankach szwajcarskich zostały odpowiednio naliczone przez bank i pomaga odzyskać nadpłaconą kwotę.


Kontakt:
Andrzej Szmuc
Dyrektor Regionalny
tel. 606 236 583

andrzej.szmuc@votum-sa.pl